Kniha návštěv

Byli jste na dovolené v některém z rekreačních středisek ZSOOD Boly Bílina? Nebo jste se jen zúčastnili některé z akcí případně chcete napsat jen svůj názor? Zde k tomu máte určené místo.

zsoodb.cz a sd-oo2-lom.cz nenese žádnou odpovědnost za text uveřejněný v této návštěvní knize! Zde se jedná o uživatelskou sekci, kde návštěvníci mohou psát své názory.

Napište nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Políčka označena * jsou nutné vyplnit.
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Z bezpečnostních důvodů ukládáme Vaší IP 44.197.111.121.
Je možné, že Váš příspěvek může být vidět až po zkontrolování jeho obsahu.
Máme právo editovat, smazat nebo nepublikovat Váš příspěvek.
4 entries.
SD-OO2-LOM SD-OO2-LOM from Bílina wrote on 30.10.2015 at 09:57
Aktualizovali jsme naše webové stránky a jejich obsah. Doufáme, že právě aktuálnost stránek Vám přinese vždy včas potřebné informace. Administrator webu
Jarda Jarda wrote on 25.1.2012 at 09:53
Do rekreačního střediska jsem jezdil jako žák na školy v přírodě.Hezké místo pro odpočinek jak na lodičkách tak i v lese.Ve fotogalerii jsem našel i naší chatku a hřiště kde jsme hráli míčové hry.Snad se podaří a i se spolužáky se přijedeme podívat vidím zde ,že už to není problém.
Lukas Lukas wrote on 25.1.2012 at 08:18
Byl jsem tam po 1 a byla to super dovca az na to pocasi jinak jidlo a persnal super
Ivo Ivo wrote on 25.1.2012 at 08:17
Před lety jsem byl v rekreačním středisku Holná.Líbilo se mi prostředí i okolí.Ubytování bylo dobré, jídlo chutné a dost. Dnes jsem navštivil tyto stránky.Libí se mi jejich provedení, ale ta aktuálnost.Nějak se na stránkách pozastavil čas.