RS Mladotice – Služby

Ubytování
Ve dvou a  čtyř  lůžkových chatách se  společným sociálním  zařízením a plnou penzí.  V poledne s polévkou výběr ze dvou jídel, v případě poznávání okolí je možnost zajistit stravovací balíček. Možnost stanování na prostranství u řeky Střela, s polopenzí nebo plnou penzí v jídelně střediska.
Vybavení střediska
restaurace  ( 80 míst ) – možnost využít jako učebnu, ke které přiléhá terasa a kulečník.
Společenská místnost pro společenské hry, knížky  a  sledování televize.  Ve středisku neleznete dětské hřiště s pískovištěm, dětským kolotočem a houpačkami.
 V okolí naleznete (do 40 km)
MUZEA Plzeň, JeseniceZÁMKY Manětín, Chýše, Nečtiny, Bezdružice ;  ZŘÍCENINY –  Krašov, Krakovec, Libštejn, Gutštejn, Dolní Polžice, Krasíkov Buben;  ROZHLEDNY Tobiášův vrch u Jesenice, Schillerova rozhl. Kryry;  KLÁŠTERY Plasy, Mariánská Týnice u  Kralovic, KURIOZITY – Katakomby Plzeň, Rabštejn (nejmenší město v Evropě);  ZOO – ZOO a  botanická zahrada Plzeň. V sezóně ráj houbařů.
Sportovní vyžití
Ve středisku je k využití pro rekreační sporty stolní tenis, hřiště víceúčelové pro badminton, volejbal i tenis a fotbalové hřiště. K tomu přiléhá parkoviště osobních vozidel. V řece Střela naleznete příjemné osvěžení.  V okolí je  síť cyklistických  a turistických stezek. Na Střele je zákaz rybaření (pstruhová voda), možno je však využít rozsáhlou řadu jiných vod v okolí.